Міністр юстиції Денис Малюська заявив про те, що Ігор Коломойський та Петро Порошенко гарантовано увійдуть в реєстр олігархів .

“У законі зазначено, що якщо твій бізнес-партнер, з яким ти є співвласником підприємства, є чиновником, зазначеним у списку – наприклад, народним депутатом – ти впливаєш на політичне життя. Партнери пана Коломойського, офіційних, у Верховній Раді є, і не один. Тому Коломойський точно потрапляє “, – сказав він ефірі програми”Свобода слова Савіка Шустера”.

Малюська стверджує, що законопроект писали “не під окрему особистість”, а громадяни, які потраплять до реєстру олігархів, зіткнуться з серйозними наслідками, серед яких тюремний термін за недостовірне декларування доходів з держбюджету.

Також Малюська заявив: “Істерики зрозумілі, тому що “Європейська солідарність” усвідомлює, що їх лідер (Порошенко – ред.) теж автоматично потрапляє в реєстр. Оскыльки відповідає всім критеріям”.

“Закон не писався під окрему особистість. Закон писався під олігархічну систему і він має наслідки. Якщо ви не хочете потрапити в реєстр – позбудьтеся впливу на політичне життя. Будь ласка, залишайтеся зі своїми активами, не підходьте до політики”, – сказав міністр юстиції.

“Попадання в реєстр олігархів – це ніяких євробондів, ніяких світових ринків. Ніхто з світового бізнесу зв’язуватися з олігархами та їхніми компаніями не буде, наслідки – божевільні, наслідки для бізнесу”, – пояснив наслідки для олігархів Малюська.