Командування російськими окупаційними військами прийняло дурне рішення використовувати авіацію, щоб компенсувати виникаючий дефіцит артилерії.

Про це розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко, коментуючи нещодавні “приземлення” російських вертольотів.

“Помітили, як знову часто стали падати Російські “пташки”? На те є цілком об’єктивні причини, а не якесь головотяпство жовторотих пілотів, що залітають в небезпечну зону дії нашої ППО і розрахунків ПЗРК. І як би це дивно не звучало, але причиною тому став дефіцит артилерії”, – заявив він.

За словами експерта, у росіян виникає дефіцит не тільки боєприпасів, але і самої артилерії, яку вони вже змушені вивозити з території Білорусі.

“У зв’язку з цим командування РОВ ухвалило найтупіше, на мій погляд, рішення. Використовувати як компенсацію артилерії авіацію. У першу чергу вони застосовують ударні вертольоти, які методом кабрірованія, імітують функції артилерії. Таке рішення, відповідно, сприяє різкому зростанню втрат серед російської авіації. Що тут скажеш… З якого боку не подивися, а все в цьому прекрасно!” – додав Коваленко.
Також нагадаємо, у Білорусі продовжується гра на істерію з метою утримання значної кількості військових ЗСУ на північному кордоні України.

Про це заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в ефірі телеканалу “Еспресо.”

“Генштаб ЗСУ говорив, що ситуація на кордоні з Білоруссю не змінюється, поки що там перебуває п’ять батальйонів, у кожному з них максимум по 500 військових. Тому, скоріш за все це гра на істерію, яка пов’язана, щоб ми й далі утримували значну кількість військ на північному кордоні України. Хоча там насправді лінія оборони вже підготовлена й умов для несподіваного просування білоруської армії навіть у парі з РФ не існує. Впродовж 2-4 тижнів ми маємо уважно слідкувати, що відбувається у Білорусі”, – додав Згурець.