“Контрнаступ ЗСУ – найгірше, що може бути”, – Лукашенко закликає зупинити війну

Білоруський диктатор Лукашенко вже придумав пояснення, чому РБ хоче розміщення у себе російської ядерної зброї.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко почав панікувати через невдачі армії РФ на фронті й озвучив публічний заклик. Посіпака Путіна у п’ятницю, 31 березня, запропонував припинити бойові дії на території України, оголосити перемир’я без права переміщення техніки та перекидання зброї з обох боків. Мабуть, він забув головну умову України для завершення війни: вихід російських солдатів з усіх раніше окупованих українських територій за кордони нашої країни, встановлені на 1991 рік.

За словами Лукашенка, “націоналістів” в Україні більше немає, люди по обидва боки не розуміють, за що воюють, а контрнаступ ЗСУ – “найгірше, що може бути”, оскільки у РФ є “ядерка”.

Крім того, білоруський диктатор придумав пояснення прагненню розмістити на своїй території російську ядерну зброю. Він переконаний, нібито Захід готується вторгнутися на територію Білорусі для її знищення. “Ядеркою” країна має намір забезпечити собі безпеку, стверджує маріонетка Кремля.

Натомість, ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин, який ще кілька тижнів тому розповідав про швидке взяття Бахмуту, зажурився.

“Ні, українська армія нікуди не біжить. Українська армія веде кровопролитні бої та захищає Артемівськ (скасована радянська назва Бахмуту – ред.)”, – заявив ватажок “Вагнера”.

Він уточнив, що його найманці у місті вкрай повільно просуваються вперед, бої йдуть за кожен будинок і підвал. Особливого просування немає.

Додамо, що останньої доби “Вагнер” зосередився на міських боях у Бахмуті у спробі прорватися до центру. Судячи з усього, ПВК терміново потрібен хоч якийсь значущий результат на цій ділянці, щоб відзвітувати перед Кремлем за “перемогу”.