Ніхто з українських олігархів не може керувати президентом України Володимиром Зеленським, ставлячи на пост прем’єр-міністра свою людину. Про це заявила в інтерв’ю виданню “Коментарі” заступник голови депутатської фракції політичної партії “Слуга народу”, народний депутат Євгенія Кравчук.

Кравчук так само заперечує можливість впливу олігарха на вибір президента Зеленського.

“Останнє слово в кадрах завжди за президентом. І я не вірю, що президенту якийсь олігарх може сказати, що” буде цей прем’єр, і він буде сидіти і виконувати всі забаганки “. Ні, так не буде”, – розповіла Кравчук.

Пройшов рік, як Шмигаль очолює український уряд. Його попередник протримався на своїй посаді менше ніж рік, після чого був замінений. У зв’язку з цим в Мережі почали говорити про можливість чергової зміни прем’єр-міністра і відставки уряду. За словами Кравчук, для такого кроку необхідна єдина позиція фракції.

“У випадку з Шмигалем, то треба теж розуміти, що ми формували самостійно це уряд, монобольшінством. І, звичайно, для його заміни повинні також бути вагомі причини і одностайна позиція всієї фракції”, – сказала Кравчук.

Додамо, що інформацію про те, що попередній глава уряду Олексій Гончарук нібито був “людиною” олігарха Віктора Пінчука, нардеп Євгенія Кравчук спростувала.