росіяни зараз підтягують сили до Нової Каховки, адже саме до Херсону переправляти техніку та живу силу їм доволі складно. 

Російські загарбники почали підсилюватися особовим складом на Півдні. Ймовірно, вони будуть посилювати наступальні дії на Криворізькому напрямку.

Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.

За його словами, росіяни проводять певну ротацію й завозять нові сили на Херсонщину.

Хлань зазначив, що російські загарбники зараз підсилюються особовим складом. Вони підтягують батальйонно-тактичні групи, які здебільшого, за даними командування “Південь”, є десантними підрозділами військових російської федерації. 

“Але це вони заміщують ті втрати, яких зазнали за останній місяць, і по боєкомплектах, і по техніці, і по живій силі”, – сказав радник голови Херсонської ОВА. 

Хлань розповів, що окупантам зараз набагато легше логістично посилювати саме Криворізький напрямок. Адже через Каховську греблю у них доволі відкритий шлях, а з переміщенням саме на Миколаївський напрямок у них є певні труднощі. 

“Тому, дійсно, існує така інформація і думка, що вони будуть посилювати саме наступальні дії по Криворізькому напрямку”,– заявив він. 

Радник голови Херсонської ОВА зауважив, що відповідна інформація є у Генеральному штабі та у контррозвідки. І жоден план окупанта, як і всі попередні, у них не пройде і буде зруйнований Збройними Силами України.