Поліцейські Зарічненського відділення поліції проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб двох жінок, які вчора, 22 листопада, ошукали 76-річну пенсіонерку із села Серники. Зловмисниці, знявши «порчу», заволоділи 60 тисячами гривень, передає Корупція Інфо

Дві жінки, одній з яких орієнтовно 20-22 роки, а іншій — біля 40-ка, вранці завітали на подвір’я жительки села Серники та запропонували продати їм горіхи. Коли господиня винесла, покупцям не сподобався їх товарний вигляд, тому відмовилися, але одночасно завели розмову про порчу на їхній родині та можливість усе «зняти». Звісно, що ритуал неможливо провести без грошей. Жінка винесла їм спочатку п’ять тисяч гривень, але непрохані гості наполягали, аби повернути спокій в сім’ю, необхідні всі заощадження. Тож пенсіонерка принесла їм ще 55 тисяч гривень, які шахрайки загорнули у рушник і наказали покласти під подушку. Прохання принести кружку води і відволікло на пару хвилин господиню, у якої поцупили всі накопичені роками заощадження.

Як розповіла потерпіла, хоч вона і розуміла і намагалася контролювати ситуацію, все ж перебувала ніби під гіпнозом. Єдине, що вона встигла розгледіти «вазівку» бежевого кольору, на якій зникли аферистки.

За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України. Наразі проводяться розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину, та їхнього місцезнаходження.