"Бізнес і влада – до гробу разом!" – мабуть, саме це головне гасло нашумілого на весь Київ весілля. Адже гуляли якраз бізнес і влада. Наречена – перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова, наречений – керуючий партнер юридичної фірми "Integrites", передає Корупція.Інфо.

Гуляли в кращому п'ятизірковому готелі Києва "Fairmont Grand Hotel Kyiv", розташованому в самому серці столиці.

На вогник зайшли такі знаменитості української політики, як: заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, екс-глава Адміністрації Президента України Петра Порошенка, позаштатний радник і секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін, а також колишній народний депутат від "Партії регіонів ", помічник голови Закарпатської обласної держадміністрації Геннадія Москаля Василь Горбаль.

Окремої уваги, мабуть, заслуговує парламентарій від "Народного фронту" Георгій Логвинський, чия дружина Анна Юдківська є суддею Європейського суду з прав людини від України. Вона ж була обрана президентом секції і членом бюро ЄСПЛ.

Вся справа в тому, що наречена Севостьянова, так би мовити, з цієї ж сфери: саме вона координує і контролює діяльність Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ.

Крім того, на торжестві був помічений народний депутат поза фракцією, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Борислав Береза.

З урахуванням всього побаченого, сміливо можна констатувати, що свято обійшлося молодим щонайменше в 3 мільйони грн. І це лише за найскромнішими підрахунками!