"Бізнес і влада – до гробу разом!" – мабуть, саме це головне гасло нашумілого на весь Київ весілля. Адже гуляли якраз бізнес і влада. Наречена – перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова, наречений – керуючий партнер юридичної фірми "Integrites", передає Корупція.Інфо.

І якщо наречена представляє владу, то її обранець, як це не парадоксально, скріплює цю саму владу з бізнес-структурами, іншими словами – спонсорами. Про це прямо написано на офіційній сторінці його юрфірми.

"Руслан Бернацький відповідає за супровід проектів та представлення інтересів клієнтів в питаннях взаємодії з держорганами в цілях гармонізації інтересів бізнесу і влади в рамках правового поля", – йдеться на сайті.

Популярне: «Рюкзаки Авакова» Суд прийняв рішення щодо сина міністра МВС

Ось така ось стратегія … І про радість! Нарешті в Україні влада і бізнес закріпили свою співпрацю офіційно – штампами в паспортах наших молодят.

Відзначити остаточне злиття бізнес-структур і влади воєдино, звичайно ж, якось скромно наш бомонд ну просто не міг.

Гуляли в кращому п'ятизірковому готелі Києва "Fairmont Grand Hotel Kyiv", розташованому в самому серці столиці.

Своїми масштабами, яскравістю шику та блиску весілля, безумовно, заслуговує на звання "Бенкет під час чуми-2017".

На щастя, гості торжества, представники і бізнесу, і влади, яких щонайменше було 200 чоловік, були настільки сп'янілі (чи то від дорогого шампанського, чи то від почуття власної безкарності), що зовсім не помітили гостей готелю, які стали мимовільними свідками гучного святкування і просто не змогли втриматися від того, щоб не зайти на захід. Яке ж було їх здивування, коли вони дізналися, хто – винуватець торжества!

В результаті відео і фото зі свята вони передали виданню "МИР". І це не може не радувати! В кінці то кінців, може, простим українцям теж хочеться за них порадіти!

Отже, хто ж особисто прийшов на весілля "радіти" …

Скажемо відразу: Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та безпосереднього шефа нареченої Павла Петренка не було.

Хоча спочатку саме на прем'єра поклали відповідальне завдання урочисто носити по залу Наталю на руках. Але, так як Гройсман своєю присутністю молодят не удостоїв, це завдання вирішили перекласти на іншого гостя, дотримуючись принципу старшенства, тобто – на віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванну Климпуш-Цинцадзе.

Однак, хтось (як видно, організатор свята "GG-Project", дороге агенство з організації урочистостей для вищого суспільства) підказав, що Климпуш-Цинцадзе, що несе на руках Севостьянову- ідея злегка перекручена …

А тому цю відповідальну місію поклали на Міністра фінансів Олександра Данилюка. Власне цей неймовірний момент гостям готелю вдалося сфотографувати у всій красі.

"Нам потрібна наречена. Де Саша (Олександр Данилюк – СВІТ)? Принесіть наречену. Шановні гості нам потрібна наречена. Несуть наречену, ось він! У статусі Міністра", – як можна почути і побачити на відео, саме так ведучий торжества привітав і наречену , і її статусного "носія".

У той же час його головна роль на весіллі (батька, злодія чи когось ще), ймовірно, залишиться таємницею.

Але на жаль, він був не єдиною зіркою вечора. Крім нього, на вогник зайшли такі знаменитості української політики, як: заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, екс-глава Адміністрації Президента України Петра Порошенка, позаштатний радник і секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін, а також колишній народний депутат від "Партії регіонів ", помічник голови Закарпатської обласної держадміністрації Геннадія Москаля Василь Горбаль.

 

Окремої уваги, мабуть, заслуговує парламентарій від "Народного фронту" Георгій Логвинський, чия дружина Анна Юдківська є суддею Європейського суду з прав людини від України. Вона ж була обрана президентом секції і членом бюро ЄСПЛ.

Вся справа в тому, що наречена Севостьянова, так би мовити, з цієї ж сфери: саме вона координує і контролює діяльність Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ.

Напевно, саме тому не запросити Логвинського на весілля з її боку було б просто по-хамськи …

Крім того, на торжестві був помічений народний депутат поза фракцією, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Борислав Береза ​​.. Що він там робив? Може, корупції хотів запобігти? Або "протіводейстовал"? А подарунки так, для прикриття приніс …

Але і це ще не всі гості! Найголовнішим відкриттям вечора для гостей готелю, став, ви не повірите хто … Роман Насіров! Дивно, але ні електронного браслета, ні крапельниць у відстороненого голови Державної фіскальної служби вони не помітили. Втім, цілком імовірно, що просто не розгледіли через його чарівну супутницю, одягнену в шикарне плаття, засіяне дорогими каменями. Загалом, вони обидва виглядали сліпуче. Причому в буквальному сенсі цього слова.

У скільки ж обійшлося гуляння з таким контингентом, стравами, подарунками, квітами, нарядами, охоронцями і припаркованими біля готелю іномарками? Чеки нам, звичайно ж, ніхто не надав. Але з урахуванням всього побаченого, сміливо можна констатувати, що свято обійшлося молодим щонайменше в 3 мільйони грн. І це лише за найскромнішими підрахунками!

Що тут скажеш? З такою політичною елітою навіть європейським депутатам є чому у України повчитися. Наприклад, як відгуляти шикарне весілля на очах злиденного народу під час війни … Хто-хто, а Наталя Севостьянова, як заступник Міністра, "координує і контролює" діяльність Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ, толк в таких справах знає.

Шкода тільки, що ні вона, ні її новоспечений чоловік Руслан Бернацький (він же – юрист з великої літери) про те, що обслуговування владою інтересів бізнес-структур – це стаття в Кримінальному кодексі, все ще не чули … Дуже прикро, що подарунки гості принесли абсолютно не ті: не виключено, що в їх сімейній бібліотеці місце для цієї книги обов'язково б знайшлося. Все-таки адже юристи …