1374837

На сайті Президента збирають підписи під петицією на підтримку головного спецпризначенця України – начальника управління спеціальних операцій Сергія Кривоноса.

Про це повідомив на сторінці у соціальній мережі Facebook координатор волонтерської організації «Повернись живим» Віталій Дейнега, передає Корупція.Інфо.

За його словами, мета петиції – не допустити відсторонення Кривоноса від командування силами спецоперацій і домогтися умов, за яких він зможе довести до кінця проект перетворення українських загонів спецпризначення у повноцінні і сучасні ССО.

«Кривонос – людина з крутим і прямолінійним характером, він не дає і не бере хабарів, він дослужився від рядового до начальника сил спеціальних операцій. Він є прихильником створення ССО за західним зразком, до якого нас підводять західні партнери, а не схрещування «бульдога з носорогом» (десантників і загонів спецпризначення), як цього спочатку хотіли наші генерали, котрі не нюхали пороху», – пише Дейнега.

Кривоніс очолює ССО з жовтня 2014 року, змінивши на посаді начальника управління генерала В'ячеслава Назаркіна. Наразі, каже Дейнега, його намагаються замінити на більш зручну і дипломатичну людину.