Сьогодні у Самборі Львівської області на площі Пам’яті біля пам’ятника Провіднику ОУН Степану Бандері представники міської влади, військові, жителі міста, молодь, рідні, друзі зустріли домовину з тілом загиблого в зоні АТО воїна-сапера Василя Борути.

Про це повідомляє IA ZIK, передає Корупція Інфо.

1На площі Пам’яті відбулася панахида. Її відслужили священики греко-католицької та православної церков. До чисельно зібраних на площі присутніх промовляли отці Микола Бухній, Дмитро Сенейко, ветеран національно-визвольної боротьби Микола Петрущак, міський голова Тарас Копиляк, які висловили співчуття рідним і віддали належне пошану загиблому та всім тим, що на передовій для нас ціною власного життя відстоюють незалежність України, мир.

З площі Пам’яті труну з тілом загиблого бойові побратими перенесли до зали органної та камерної музики для громадського прощання.

Похоронять загиблого сапера Василя Боруту в суботу, 5 вересня.2

Нагадаємо, що загинув Василь Борута 2 вересня. Народився 23 серпня 1971 року. У підрозділі військової частини саперів був заступником командира 1-го автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення.

У захисника України залишилася дружина Оксана, осиротіли двоє дітей.

Василь Борута продовжив чорний список військової частини: 31 серпня виповнився рік трагедії, в якій під час виконання бойового завдання загинули шість саперів. КАМАЗ, в якому вони їхали на чолі з командиром батальйону підполковником Вадимом Суским, був атакований диверсантами. Тоді для виконання бойового завдання сапери на машині перевозили значну кількість вибухівки, яка після прямого влучання ворожого снаряда, здетонувала. На місці загинули підполковник Вадим Суский, військовики-контрактники Володимир Дорошенко, Андрій Струсь, Ігор Бжостовський, Роман Малецький та Ігор Шубак.

Півтора місяці тому в зоні АТО обірвалося життя ще двох бійців цієї військової частини – самбірчанина Дмитра Демковського та Ігоря Цапа із Старосамбірського району. Обоє служили контрактниками.