льовочкіна

Любов Полежай і її сестру оформили помічниками нардепів

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження щодо депутата "Опозиційного блоку" Юлії Льовочкіної, а також колишніх депутатів-регіоналів Андрія Кравця та Юлії Ковалевської.

Провадження відкрито за зверненням нардепа Сергія Лещенка.

Підставою для кримінального провадження стало те, що коханка Віктора Януковича Любов Полежай була оформлена в штат Верховної Ради як помічниця народного депутата від Партії регіонів Юлії Льовочкіної.

Рідну сестру Любові Полежай Надію Марінцеву, яка була головним кухарем Януковича, також влаштували в штат Верховної Ради на посаду помічника народного депутата. Спочатку вона "допомагала" близькому до Сергія Льовочкіна нардепу Андрію Кравцю (майбутньому керівнику Державного управління справами при Януковичі), а потім – депутату від ПР Юлії Ковалевській.

Як пише Лещенко в блозі на "Українській Правді", Ковалевська зізналася йому, що жодного разу Марінцеву не бачила, ніяких доручень їй не давала, а оформила її помічницею на прохання людей Януковича.

Тепер Льовочкіній, Кравцю та Ковалевській інкримінують злочини за статтею 191 КК України у зв'язку з розтратою майна шляхом зловживання службовим становищем.

Лещенко наводить відповідь ГПУ, в якому йдеться про відкриття провадження.

5540a02ba06be

 

Джерело: Корупція.Інфо