ЛОДА

Із бюджету Львівської області відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів упродовж тижня в повному обсязі виділили 54,9 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА, новину передає Корупція.інфо з посиланням на 032.uaЗокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,2 млн. грн.; освіту – 14 млн. грн.; охорону здоров’я – 32,2 млн. грн.; соціальний захист і соціальне забезпечення – 3,6 млн. грн.; культуру та мистецтво – 0,6 млн. грн.; фізичну культуру та спорт– 0,9 млн. грн.; сільське і лісове господарство – 2,3  млн. грн.; реалізацію обласної програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки – 0,8 млн. грн. та інші видатки – 0,3 млн. гривень.

На виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ перераховано 37,9 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3,9 млн. грн., одноразової допомоги – 0,9 млн. грн.; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 3,0 млн. грн., медикаментів – 3,8 млн. грн., продуктів харчування – 2,0 млн. грн., канцелярських товарів, послуг із охорони приміщень, обслуговування та ремонту обладнання, поточного ремонту, зв’язку – 2,9 млн. грн. та інших видатків – 0,5 млн. грн.