Коли і наскільки підскочать ціни на оренду квартир.

З огляду на обіцянки уряду про зростання економіки в 2017 році, ціни на оренду нерухомості можуть підскочити на 10%, повідомляє Корупція. Інфо

Річ у тім, що ринок нерухомості є головним маркером стану економіки у країні, пояснює ріелтор Максим Бабуряк.

“З огляду на те, що все-таки нам обіцяють зростання економіки, можна припустити, що в середньому зі рік ціни можуть зрости відсотків на десять”, – говорить ріелтор.

До того ж традиційний стрибок цін очікується наприкінці літа. Тоді зросте попит через студентів і тимчасових робочих, тому і ціни підвищуватимуться.

Ріелтор зазначає, що якщо інфляція буде вище запланованого показника (згідно з бюджетом країни – 8,1%), ціни можуть зростати швидше.

Ціни ж на елітне житло ростимуть разом із курсом долара в Україні.

“Там ціни закріплені в доларах. І якщо, наприклад, долар подорожчає в Україні, пропорційно зросте і вартість оренди такої нерухомості”, – говорить ріелтор Євген.

Зазначимо, за 2016 рік оренда житла подорожчала на 10-15%, йдеться в дослідженні M2bomber.com.

“Девальвація гривні змушувала власників квартир робити кроки в бік індексації цін. Але, з іншого боку – економічна криза зменшила кількість платоспроможного населення країни (тепер частіше шукають квартири подалі від центру, на периферії, без євроремонту)”, – сказано в підсумках дослідження.