c6VZ42MNT7A
Учора ввечері на територію скейт-парку біля Порохової вежі на вулиці Винниченка скотилася некерована автівка. Припарковане авто, залишене без нагляду, скотилось донизу.Найбільше постраждала конструкція основної платформи скейт-парку. У ній від удару утворилась тріщина. І ще невідомо, що робиться всередині.

«Велике щастя, що машина, коли спускалася, спочатку зачепилася об лавку і об тумбу, яку використовують скейтеристи. Якщо брати в фінансовому плані то реконструкція лавки і цієї конструкції набагато менша, ніж цієї основної конструкції», – розповів приватний інвестор Іван Попович.

Цей скейт-майданчик відновили трохи більше року тому. Соціально-активний бізнес вклав тоді у нього 75 тисяч гривень.

Львів’янин Владислав чи не щодень приходить зі своїми друзями до скейтпарку відпрацьовувати практику приборкання дощок на колесах. Каже, що деякі конструкції траси після нічної пригоди стали геть аварійними і небезпечними.

«Одна частина від удару машини зсунулася і тепер важко виконувати трюки. Розганяєшся або з рампи, або з квотера – то вже не то. Доводиться зсовувати, бо складно заїжджати під кутом», – нарікає скейтер Владислав.
 

На сьогодні фахівці ще підраховують, у скільки обійдеться ремонт скейтерських трас після того, як у них в’їхало некероване авто. У Ратуші запевняють, власник автівки від вини зовсім не відхрещується. І пообіцяв все до копійки відшкодувати.

«Вчора вночі з нами на зв’язок вийшов власник автомобіля, який розуміє вину і готовий повністю відновити всі ці речі, які були пошкоджені. Добре, що не сталося летального випадку, бо ж скейт-парк працює вночі», – пояснив керівник міського управління молоді і спорту Володимир Шнайдер.

Тим часом у Львові мають намір збудувати ще одну трасу для скейтерів. Його облаштують у районі вулиць Богдана Хмельницького та Липинського.
XAUI6nvpI2o EMLbnhofK_w