Судді та секретарю Савранського районного суду Одеської області Оксані Трачовій і Тетяні Швець призначили покарання у вигляді позбавлення волі, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Під стіни Ради стягнули велетенську кількість правоохоронців. Що ж там відбувається?

Про це йдеться у вироку Благовіщенського районного суду Кіровоградської області

13 липня 2012 року прокуратура надіслала до Савранського райсуду справу щодо обвинувачення двох чоловіків у виготовленні, зберіганні та збуті наркотиків. У січні 2013-го до секретаря суду Тетяни Швець підійшли дві сестри – дружини обвинувачених – і спитали, чи не може вона вплинути на винесення рішення.

Та погодилась. Поговоривши з суддею Оксаною Трачовою, вона заявила прохачам, що максимально пом’якшити покарання можна за допомогою 5000 доларів США. Трохи згодом сума хабара зменшилась до 4000.

У березні 2013 року жінки обвинувачених у наркозлочинах через свого знайомого передали для Трачової частину грошей – 1700 доларів. 3 квітня він же передав ще 3000, 1000 з яких секретар суду повернула, – сума перевищувала обумовлену раніше.

Водночас одна з жінок обвинувачених у наркозлочинах, домовляючись про хабар, записувала розмови на диктофон, який потім віддала СБУ. В СБУ ж їй дали 3000 доларів.

5 квітня 2013-го у помешканні судді провели обшук, під час якого знайшли отримані нею гроші: співпадали номери і серії 16 купюр.

Оксана Трачова продовжувала до останнього працювати суддею, перебуваючи на особистому зобов’язанні. Зрештою, Благовіщенський районний суд Кіровоградської області визнав її винною «у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України» та призначили їй покарання «у виді 7 (семи) років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною і здійсненням функції представника влади та відправленням правосуддя строком на 3 (три) роки з конфіскацією всього належного їй майна».