В одному з сіл Сумського району дружина в запалі сварки завдала чоловіку удар ножем. Внаслідок великої крововтрати він помер до приїзду «швидкої». Тепер жінці загрожує до 10 років ув‘язнення, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТРИМАЙТЕСЯ МІЦНІШЕ! Найпопулярніший продукт зникає з прилавків! Що ж тепер робити?

Слідчим відділенням Сумського районного відділу поліції закінчено досудове розслідування та направлено на розгляд суду кримінальне провадження, розпочате за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого.

Як з‘ясували в ході досудового розслідування правоохоронці, 60-річна жителько одного з сіл Сумського району в запалі сімейної сварки вдарила свого чоловіка ножем у спину. Зрозумівши, якого накоїла лиха, сама ж викликала «швидку». Проте чоловік внаслідок великої крововтрати помер до прибуття медиків.

Як пояснює сама жінка, конфлікти в їх в родині тривають не один рік. Того дня, коли вона готувала обід, чоловік знову затіяв сварку. Не витримавши недоречних, на її думку, дорікань, вона в запалі вдарила його ножем, якого саме тримала в руках.

«Вказаний факт був внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 121 КК України ( умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілому, – коментує начальник Сумського районного відділу поліції Віталій Дейниченко. – Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років».