8 серпня о 15:40  в м. Львові по вул. Рудницького С.,  відпочиваючими  на поверхні озера  в парку “Піскові Озера” виявлено тіло чоловічої статі, без ознак життя. О 17:00 водолазами Львівської центральної рятувально-водолазної служби тіло потопельника, вилучено з води та доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, передає Корупція.Інфо.


З початку року на території області виявлено 34 загиблі особи, з них 2 дитини.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до львів’ян та гостей Львівщини бути уважними та обережними під час відпочинку на воді.

Купаючись не варто запливати за огороджувальні буї, залізати на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети. Аби уникнути травматизму не підпливайте до веслових човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, не пристосованих для цього споруд і в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій є купання в нетверезому стані. Відпочиваючи разом з дітьми, не варто залишати їх без нагляду. Необхідно уникати купання в затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках і інших водоймах, які не мають обладнаних пляжів сезонними рятувальними постами.

Дотримання цих нескладних правил є запорукою гарного відпочинку та приємних спогадів про нього.