У Тернопільській області два вагона приміського дизель-поїзда зійшли з рейок. Надзвичайна подія сталася через викрадення невідомими матеріалів з верхньої будови колії, передає Корупція.Інфо


"27 березня, близько 15:20, на 20 км перегону Гусятин – Копичинці, зійшли з рейок два вагони приміського поїзда №6285 "Гусятин – Чортків". За висновком експертів, причиною аварії стало втручання сторонніх осіб в роботу залізниці", – повідомляє Укрзалізниця.

Внаслідок інциденту ніхто з пасажирів і працівників залізниці не постраждав. Пасажири поїзда були доставлені за місцем призначення. Спецпідрозділи Львівської залізниці оперативно провели аварійно-відновлювальні роботи. Приблизно через п'ять годин після аварії рух на даній ділянці залізниці було відновлено. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Додамо, що з початку 2018 зафіксовано 916 випадків незаконних втручань в роботу залізниці, затримано 286 осіб.

Популярне: “Люди падали замертво там, де їх заставала смерть”: З’явилися подробиці загадкової загибелі 5 людей на Дніпропетровщині


 
Нагадаємо, нещодавно поїзд з пасажирами зійшов з рейок у метрополітені Вашингтона. Пасажири виклали фотографії інциденту в соціальні мережі, на яких видно застряг поїзд, рятувальників, а також людей, що йдуть уздовж тунелю.

Раніше поїзд зійшов з рейок в індійському штаті Уттар-Прадеш, не менше десяти людей загинули. Крім того, поранення отримали 150 осіб.

Крім цього, в Кельні з рейок зійшов швидкісний міжміський поїзд. У поїзді знаходився тільки машиніст, ніхто не постраждав.