В ході Всесвітнього економічного форуму у Давосі на "українському сніданку" зустрілися Петро Порошенко, Анатолій Гриценко та Юлія Тимошенко

 Чинний гарант порівняв Тимошенко з лідером Венесуели, кажучи про її "популістські обіцянки". Вона нагадала йому про "невиконані обіцянки." Про це повідомляє Знай. юа.

Відомо, що організатори планували, що вони будуть снідати за столиком №10 разом з колишнім віце-президентом США Джоном Керрі, міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд та екс-радником Хілларі Клінтон Джаредом Коеном.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Однак в підсумку українська компанія виявилася настільки "дружньою ", що навіть нічого ніхто нікому не побажав. За даними наших агентів в Давосі, Тимошенко з Гриценко весь час ніби не помічали один одного, а Порошенко з ними за стіл взагалі не сів . Прийшовши на захід через годину після початку, він одразу направився виступати на сцену. Виступ Порошенко додав Тимошенко апетиту, і вона почала їсти йогурт. У Гриценко в цей же час з'явилися невідкладні справи в телефоні і він почав дивитися туди. Після виступу Порошенка, йому аплодували всі, крім конкурентів на виборах. А він підійшов привітатися до всіх столів, крім столика №10 ", – йдеться в повідомленні.