В керівному апарті України є чимало агентів впливу Росії. В СБУ давно готовий список усіх імен, причетних до цього, однак публікувати подібну інформацію офіційно вони не поспішають.

Про це розповів в ефірі одного з українських телеканалів відомий журналіст Дмитро Гордон.

“Що треба було зробити, коли російська агресія торкнулася нашої країни? Треба було назвати всіх російських агентів, спецслужб і просто агентів впливу, всіх їх позбавити можливості шкодити Україні. Я не кажу посадити до в’язниці або вислати, я кажу, що потрібно було назвати всіх поіменно. І тоді не було б питань, і “журналіст Петренко”, який офіційно названий агентом спецслужб Росії, не може обіймати посади в Україні, не може віщати з телеефірів, це все просто”, – сказав він.

Журналіст твердить, що цим питанням має займатися безпосередньо СБУ, зокрема контррозвідка – “там прекрасно знають всю агентуру Російської Федерації”.

“Просто наші спецслужби не дають цю інформацію офіційно. Мені сказали, що називати агентуру не можна з наступних причин. Перше – після цього ніхто з українців не буде йти на вербування, друге – люди, які назвали агентуру, будуть нерукоподатні в своєму середовищі, тому що це нижче плінтуса, і третє – це може нашкодити державності і державі й довести людей до відчаю та шок. Я це розумію”, – заявив Гордон.

Журналіст також додав, що “якби українці дізналися, хто з керівників нашої держави, армії, спецслужб, є агентом Росії, почався б хаос, паніка, люди б плакали, втратили віру і орієнтири”.

“Обнулити” і не допустити агентів до управління державою було б правильно, але тоді хто ж керуватиме?” – додав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.