Український журналіст Дмитро Гордон переконаний, що нардепів Миколу Тиенка та Євгена Шевченка необхідно “гнати стусаном під ср*ку” зі “Слуги народу”.

Таку думку він висловив в ефірі програми “Свобода слова савіка Шустера” 23 квітня. При цьому він також зазначив, що ці особи відкрито ганьблять президента.

“У мене запитання до партії “Слуга народу”. Всі депутати прийшли до Верховної Ради “на горбу” Володимира Зеленського. А тепер ви всі вирішили, що великі й можете підставляти президента. Один – Микола Тищенко – влаштовує пікніки, і ваша фракція нічого з ним не робить. Ви чого? Його потрібно стусаном під ср*ку вже (гнати), щоб він не ганьбив президента і справедливість в Україні. Ось людина стоїть (Євген Шевченко) – те саме потрібно робити. А ви ще дискутуєте: він міг, він не міг”, – сказав Гордон.

Водночас глава партії Олександр Корнієнко зазначив, що він уже віддав свій голос за припинення членства в “Слузі народу” Євгена Шевченка.

Він вважає, що вдасться зібрати необхідних 169 голосів для підтримання даної пропозиції.

Раніше на засіданні “слуги” вирішили провести голосування способом збору підписів щодо членства народного депутата Євгена Шевченка у фракції.

Нагадаємо, 20 квітня Євген Шевченко прибув до Мінська і зустрівся з Олександром Лукашенком. Невизнаний президент запевнив, що його позиція щодо української держави залишається незмінною, і сказав, що “дуже хотів би, щоб Україна була нашою”.

Повернувшись із зустрічі, Шевченко заявив що він займається “справжньою реальною політикою”. Крім того, нардеп показав подарунки, які йому вручив Олександр Лукашенко.

Микола Тищенко влаштував масштабне святкування дня народження дружини Алли Барановської, незважаючи на локдаун у Києві. У ЗМІ написали, нібито вечірка відбулася в столичному готелі Fairmont. На кадрах видно, що обслуговувальний персонал перебував у масках, а гості ні.

Правоохоронці нагрянули на місце бенкету Тищенка в готелі і за фактом порушення карантинних вимог зареєстрували кримінальне провадження.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.