Перед тим, як влаштувати бійку з народним депутатом Гео Леросом, обвинуваченого в корупції Олександра Юрченка помітили поруч зі “слугою народу” Миколою Тищенко. Після з’ясування цієї деталі Лерос твердить, що саме київський ресторатор дав вказівку скандальному нардепу Юрченку влаштувати бійку.

Таку заяву Лерос зробив на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю, 6 листопада.

“Так це ти мені влаштував, Коля? В наступного разу не посилай свою шістку, а приходь сам. Я тільки про тебе починаю забувати, так ти відразу нагадуєш, що до сих пір на волі. Виправлюсь!”, – заявив Лерос.

Депутат доповнив свій допис фотографіями, які демонструють, як Тищенко спілкувався з Юрченко і “записував на свій телефон той же відео, де нардеп-хабарник розповідає, як я (Лерос – Ред.) на нього напав”.

“Микола, тебе і твою київську мафію разом з Комарницьким і Холодовим буду возити мордою по ссаніне”, – виступив з погрозами Лерос.

Також нардеп висловив обурення щодо того, що раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що Юрченко “обов’язково буде сидіти в тюрмі”, але той все ще на волі.

Нагадаємо, Лерос неодноразово вступав в конфлікт з Тищенко, публікуючи записи розмов з голосами, схожими на слугу народу і Дениса Комарницького. Нардеп стверджує, що вони обговорювали корупційні схеми і готується на нього напад.