Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Росія вивела інформаційне протистояння між нашими країнами на новий рівень. Тепер уже стало нормою, що загрози озвучують не лише пропагандисти, а й офіційні особи. Однак, Кулеба пояснив, що шанс перемогти в країни ще досі є і пояснив, що для цього потрібно.

В ефірі “Свободи слова” міністр відреагував на на реакцію Москви щодо того, що Україна хоче отримати План дій щодо вступу в НАТО. У Кремлі казали, що це, мовляв, призведе до “розвалу” України.

Кулеба наголошує, що такі дії – це новий елемент в інформаційній роботі Росії. “Він не залишається непоміченим. Це свідчить про серйозність намірів Росії”.

“Саме існування України як незалежної європейської держави є провокацією для Росії”, – заявив міністр.

Разом із тим, він наголошує, що своє занепокоєння ситуацією біля українських кордонів уже не одноразово висловлювали Франція та Німеччина. Однак, не виключено, що в якийсь момент і цього може виявитися недостатньо. Тому, за словами чиновника, вже треба говорити про те, якою може бути практична допомога Україні, у разі масштабного військового загострення.

Він також додав, що вирушив до Брюсселя, аби подякувати партнерам по НАТО за їх вербальні сигнали, а також закликати до обговорення конкретних речей.

У підсумку, глава МЗС звернув увагу, що Україні вдалося заручитися підтримкою найважливіших партнерів для протистояння з Росією. Він також наголосив, що вступ в НАТО та протидія Росії – це різні речі.

“Для вступу в НАТО потрібна одностайна підтримка держав-союзників. Для того, щоб перемогти у боротьбі з російською агресією достатньо мати надійних та перевірених друзів”, – сказав чиновник.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.