Секретар РНБО Олексій Данілов уже вкотре спростував інформаці, що в української влади був намір закрити телеканал “Прямий”. Варто зазначити, що вперше така заява пролунала ще за каденції Петра Порошенка. За його словами, хотіли запровадити санкції проти колишнього власника мовника Володимира Макеєнка.

Таку заяву зробив Данілов в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”

Данілов стверджує, що апарат не побачив жодних об’єктивних підстав, щоб втручатися у діяльність телеканалу. Ба більше, подібні заяви навіть у ЗМІ не з’являлися. Тому секретарю РНБО видалося доволі дивним, що у Порошенка раптом закралися подібні думки.

Наразі Данілов не може привести у приклад діяльність телеканалу “Пряямий”, через яку він може бути закритий.

“Я не знаю, хто відправляв йому такі повідомлення. Якщо хтось Петра Олексійовича шантажував – може, він дарма витратив свої гроші. Не знаю, нащо це було робити. Не розумію, чому так турбується Петро Олексійович спільно з членом “Партії регіонів” Макеєнком”, – зауважив Данілов.

Нагадаємо, 18 лютого Порошенко заявив, що купив “Прямий”. А таке рішення пояснив санкціями проти його власника Володимира Макеєнка. Відповідне рішення, за його словами, РНБО мала б ухвалити на засіданні 19 лютого.

Колишній нардеп Сергій Лещенко з посиланням на власні джерела заявив, що на засіданні РНБО ніхто не збирався вводити санкції проти “Прямого”, ні проти його фіктивного власника Володимира Макеєнка.

Також речниця Зеленського Юлія Мендель запевнила, що санкції проти прямого не збирались вводити.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.