Двома серйозними загрозами для безпеки України на сьогодні є запуск газопроводу “Північний потік-2” та інтеграція Росії з Білоруссю. Безпекова ситуація може погіршитися вже найближчим часом.

Про це розповіла народна депутатка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла.

“Небезпека в тому, що інтенсифікувалися два важливі процеси. Перший – інтеграція Білорусі, другий – фіналізація “Північного потоку-2″. Це не економічні загрози, а питання безпеки для України, які прописані в усіх керівних документах Російської Федерації й заплановані на найближчий час. Після цього наша ситуація з безпекою погіршиться”, – заявила Безугла.

За її словами, українська влада в таких умовах намагається не здаватися і максимально консолідувати міжнародну спільноту.

“У нас немає якоїсь економічної можливості, але є дипломатична можливість. Ми стоїмо на захисті Європи. Зараз ми досить успішно, причому зі зміною поколінь влади, гальмували цей процес, отримували підтримку. В першу чергу це дипломатичні інструменти, ми повинні робити все можливе”, – сказала “слуга народу”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.