Захід відкрито демонструє підтримку України на фоні загострення конфлікту із Росією, яка стягує свої війська до українських кордонів. Ряд перемовин із лідерами західних країн, демонструє те, що Київ не залишиться самотнім у цьому протистоянні. Про це заявив спікер української делегації у ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович.

“ОБСЄ, Франція, Німеччина на рівні МЗС, заяв лідерів висловили свою оцінку, надали концентрації російських військ на кордоні з Україною. З останніх – пані Меркель, позавчора вона провела бесіду з Путіним, і, як ми знаємо з відкритих джерел, закликала його відкликати війська з кордонів, припинити погрози і так далі, змінити напрямок політики”, – зазначив Арестович.

Зокрема, він наголошує на тому, що останнім часом зеленському вдалося провести перемовини з президентом США Байденом, прем’єр-міністром Британії Джонсоном так керівництвом НАТО. Західні війська вдалися до практичних дій. Уже за лічені дні президент Зеленський відправиться до Франції для проведення перемовин із Макроном. На фоні такої активності, можна заявити, що Захід не залишить Україну сам на сам з Росією.

“За останні 10 днів розмови з Байденом, лідером Британії, лідером Канади, польським представником, главою НАТО, головою Військового комітету НАТО. Практичні дії західних військ на підтримку України. Запланований візит Зеленського до Франції. Це достатньо свідчить про всеосяжну підтримку і дає впевненість у тому, що нас не залишать один на один з Росією”, – додав він, підкресливши, що РФ намагається залякати Київ і Захід, а також не виключив подальших локальних загострень в зоні російсько-українського конфлікту на Донбасі.

Додамо, що сьогодні з’явилася заява глави Генштабу ЗСУ щодо ситуації на Донбасі. Своєю думкою стосовно цього поділилася нардепка від “Слуги народу” Олена Шуляк.

“Що мене вразило у звіті Хомчака, хоча, що вже може здивувати, постійні провокації з боку Росії. Річ у тому, що коли найманці вбивали наших військових, вони захопили водонапірну вежу, яка постачає воду як на окуповані території, так і території, підконтрольні Україні. І розрахунок вівся на те, що Україна стрілятиме в цю вежу, і це призведе до гуманітарної катастрофи, населені пункти залишилися б без води”, — сказала вона.

Парламентарка також наголошує, що Україні потрібно підготуватися до будь-яких провокацій зі сторони Росії.

“І на цей час ми бачимо провокації: то водонапірна вежа, то якісь розповіді про нібито вбиту за допомогою українського безпілотника дитину. Ми повинні розуміти, що так, є військова частина російської агресії, а є ще й інформаційна. Росія веде повномасштабну гібридну війну, і нам всім потрібно бути готовими до будь-яких загострень і провокацій із залученням всіх сил”, — сказала вона.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.