Уже наступного тижня Україна очікує візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена. Причиною такого кроку зі сторони США є зростання напруги у відносинах між Україною та Росією.

Про свій майбутній візит до Києва політик повідомив в інтерв’ю в програмі 60 хвилин на CBS News. Політик також наголосив, що в останні декілька днів відбулося відкликання від українських кордонів частини більш ніж стотисячної армії, яку напередодні там сконцентрували.

“На кордоні з Україною зосереджено більше сил, ніж будь-коли з 2014 року, коли Росія фактично вторглася”, – сказав Блінкен.

Разом із тим, політик зазначає, що відведення військовослужбовців він українського кордону не може стати запорукою повної безпеки України.

“Те, що ми бачили в останні кілька днів (відведення військ, – ред.), це, мабуть, рішення відвести деякі з цих сил, і ми бачили, як деякі з них фактично почали відступати”, – сказав він.

Блінкен наголошує, що неможливо стовідсотково розгадати наміри Путіна.

“Я не можу сказати вам, що ми знаємо наміри Путіна. Є безліч речей, які він міг би зробити або не робити”, – додав Блінкен.

Додамо, що політичний та економічний експерт Тарас Загородній вважає, що особливих проривів після візиту Блінкена не буде. Найімовірніше держсекретар висуне низку вимог до української влади, зокрема щодо реформування судової системи та боротьби з корупцією.

Не варто також сильно розраховувати і на виділення летальної зброї, оскільки демократи завжди ставились до цього з великою обережністю. 

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.