Багато хто приколюється над візитом Володимира Зеленського в Катар. Але насправді, ця маленька країна володіє колосальними можливостями на світовій арені.

Катарці могли собі дозволити при необхідності послати на три букви і Саудівську Аравію, і Росію. Та кого завгодно. Навіть Джорджу Бушу-молодшому середній палець показували, пише журналіст Іван Яковина.

За його словами, їх одвічна мета – не допустити надмірного посилення якоїсь однієї великої країни. Їм треба тримати в узді амбіції авторитарних правителів з великими можливостями.

Тому, якщо країні потрібні гроші і ресурси на якийсь проект з “ослаблення якоїсь раптово збожеволівшої великої держави, їдьте в Доху. Там вам з радістю допоможуть”.

“Будучи прищем географічно і демографічно, Катар спритно вирішує дуже серйозні завдання за допомогою країн, які більші і бідніші за нього. Він дає їм гроші для протистояння найбільшим і хижим режимам, які мріють підпорядкувати собі весь світ.

Українське протистояння з РФ – це взагалі ідеальний варіант. Емір Катару давно мріє обламати роги Володимиру Путіну, який постійно з ними буцається в різних сферах і країнах. На цей проект він грошей точно виділить”, – зазначає журналіст.

Тому Зеленський в даному випадку звернувся за адресою.

Однак, важливо пам’ятати одну деталь – катарці, люди не дуже педантичні. Їх проекти іноді виглядають досить сумнівно з моральної або юридичної точки зору. Зате вони, як правило, досить ефективні.

Про що мова?

“Абсолютно теоретично зараз кажу: Катар міг би профінансувати наймання якоїсь американської або південноафриканської військової компанії, яка за пару днів могла б повністю знищити Д/ЛНР.

Це, звичайно, спекуляції, але мені здається, що зустрічі в Катарі могли б бути не менш корисними, ніж телефонна бесіда з президентом США Байденом”, – підсумовує журналіст.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.