Президент Зеленський заявив, що українцям уже під сил впливати на долю Євросоюзу та процес приєднання нашої країни до об’єднання.

Про це сказано у повідомленні сайту президента за підсумками візиту глави держави до Польщі. Зеленський наголосив, що зокрема в Україні вирішується, яким буде майбутнє Європи.

“Українці вже впливають на нашу спільну європейську долю. Саме на нашій землі вирішується, яким буде майбутнє Європи. Ми забезпечимо повноцінну інтеграцію України до співдружності європейських країн, і це покаже, що базові цінності свободи, демократії і рівності на нашому континенті є ключовими елементами масштабного прогресу і розвитку”, – зауважив президент.

За словами глави держави, всередині країни уже відбуваються незворотні зміни які наближають її до вступу до ЄС.

“Реформи, які протягом десятиліть відкладалися або впроваджувалися лише частково, нарешті забезпечуються законодавчо та посилюють державу на інституційному рівні. Економічні відносини в нашій країні набувають необхідної прозорості для стійкого зростання. Імплементуючи Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, ми просунулися так далеко, що модернізація Угоди – цілком справедливе завдання, над яким вже працюємо з європейськими партнерами”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Зеленський разом з лідерами Естонії, Латвії та Литви на запрошення президента Польщі Анджея Дуди взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Речі Посполитої. Лідери країн вели розмову про Європу, її минуле та майбутнє, обговорювали співпрацю. За підсумками візиту було підписано п’ятисторонню декларацію.

“Висловлюємо переконання, що успіх нашої спільної спадщини та спільного дому, корінням яких є європейська цивілізація, вимагає, щоб Європа, як і дім, будувалася на фундаментальних цінностях і принципах. До них, без сумніву, належать: свобода, суверенітет, територіальна цілісність, демократія, верховенство права, рівність та солідарність. Європа, що об’єднується, повинна бути відкритою для всіх країн і народів, які поділяють такі цінності”, – йшлося в документі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.