Про підтримку українського конфлікту заявили законодавці США від обох провідних американських партій, передає сьогодні, 13 вересня.

Голова Комітету з розвідки Палати представників США конгресмен від Демократичної партії Адам Шифф написав у Twitter, що перемоги України — це значний прогрес у боротьбі за суверенітет країни.

“Від чисельної переваги до примусу противника до відступу. Перемоги України є значним прогресом у їхній боротьбі за суверенітет. І доказ того, що войовничість Путіна не йде в жодне порівняння з сильними серцями та умами українського народу”, — йдеться у його повідомленні.

Сенатор від Республіканської партії Роб Портман зазначив, що Україна довела, на що вона здатна.

“За підтримки наданої США зброї Україна за останні два тижні довела, на що вона здатна. Українські сили витіснили росіян з поля бою та звільнили незліченну кількість ні в чому не винних українських мирних жителів від гніту Кремля”, — написав він у Twitter.

Роб Портман додав, що якщо Сполучені Штати дадуть українцям потрібну їм зброю, вони зможуть виграти цю війну.

“Сміливий контрнаступ України показав цей факт усьому світу”, — наголосив він.

Нагадаємо, що українська армія продовжує контрнаступ на сході країни. Прапор України повертають на його законне місце у десятках населених пунктів Харківської, Донецької та Луганської областей. Західні політики та військові відзначили успіхи української армії.

Так,  українські захисники звільнили вже понад 3 тис. кв. км території, яку раніше захопили російські окупанти. Темпи просування у Харківській області перевершили очікування навіть українського Міністерства оборони, про що повідомив очільник відомства Олексій Резніков. А за словами президента України Володимира Зеленського, це — вирішальний етап війни.