Нещодавно відомий український продюсер і виконавець Олексій Потапенко (Потап) святкував 38-й день народження, в зв'язку з чим його зворушливо привітала колишня дружина і партнер по бізнесу Ірина Горова.

Вона розмістила в Instagram спільний знімок і написала кілька теплих слів:

«Льошка, з Днем Народження !!! Ти неймовірний, геніальний, позитивний, цілеспрямований, шалено творча людина! Я захоплююся тобою! Люби, захоплюйся, надихай!!! Люблю нашу дружбу!»

Потап відповів вкрай лаконічно, обмежившись смайликом.

А от у коментарях вибухнула справжня суперечка. Шанувальники Потапа почали задавати Горовій зухвалі питання, а деякі захоплювалися її «мужністю», оскільки вважають, що Ірині непросто даються переживання, пов'язані з майбутнім весіллям Потапа і Насті Каменських:

«Ірка, поважаю в зв'язку з останніми подіями», «Дуже мудра, сильна, треба вчитися у таких», «Іро, ви геніальна жінка !! Вас зрозуміють тільки жінки », « На весілля підеш, чи тебе не запросили?».

Нагадаємо, що новина про весілля української співачки Насті Каменських і продюсера Потапа викликала величезний інтерес і бурхливе обговорення в мережі. А ЗМІ, посилаючись на анонімних інсайдерів, вже назвали дату весілля зоряної пари. Торжество, за їхніми даними, має відбутися 23 травня.

До «знаменної події» залишилося всього два тижні, і вже дуже скоро ми дізнаємося, чи дійсно улюблена українцями зоряна парочка вирішила узаконити свої стосунки.‡агрузка...