Головні новини Львова
Подобається

На виборчих дільницях Львівщини проблеми із інформаційними плакатами

26/10/2014     Автор: Яна Романська
На виборчих дільницях Львівщини проблеми із інформаційними плакатами

Представники Львівської обласної громадської організації Комітету виборців України фіксують на виборчих дільницях Львівщини порушення щодо наявності інформаційних плакатів кандидатів-мажоритарників та партій. Про це сьогодні під час брифінгу у прес-центрі ЛОГО КВУ її виконавчий директор Соломія Саврук.  

Власне, такі інформаційні плакати поступили до 120, 121, 123 округів лише вчора ввечері, відповідно вони були розклеєні сьогодні зранку, тож на дільницях цих округів їх забракло, розповіла С.Саврук.

 

Читайте: На дільниці Сихова зафіксовано порушення процедури видачі бюлетенів

 

«Також у 115 окрузі надійшла скарга від одного з кандидатів про те, що він не знайшов своїх інформаційних плакатів на одній з дільниць. Окружна комісія зареєструвала цю скаргу і розглядає її», – сказала виконавчий директор ЛОГО КВУ.

 

Читайте: На дільниці Сихова зафіксовано порушення процедури видачі бюлетенів

Соломія Саврук також наголосила на тому, що цьогоріч списки виборців є набагато якіснішими, ніж на попередніх виборах. «Ці списки виборців є більш якісними, немає таких ситуацій, як на попередніх виборах, зокрема коли не знаходили цілих будинків у списках. Тож скарг фактично немає з цього приводу. Лише по 118 округу сьогодні надійшла скарга від однієї жінки про те, щоб її включили до витягу списків виборців. Вона вимагала,  щоб їй принесли бюлетень і вона проголосувала вдома. Але це не можливо, бо по законодавству вона могла це зробити лише до вчорашнього дня», – розповіла С.Саврук.

 

Джерело: Львівськй портал