Командувач військ РФ в Україні Суровікін зрештою виведе окупантів з Херсонщини, але не всіх: мобілізованих відправить на вірну смерть.

Генерал-лейтенант запасу, ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко прокоментував ситуацію з Херсонщиною. За його словами, “армагедонистий” імідж Суровікіна, який зліпила РФ, якийсь час виправдовуватиметься, але потім кровожерний генерал таки буде змушений вивести російські війська з Херсонського регіону.

“Він потім буде говорити, що Херсон потрібно було здати заради порятунку російських солдатів і вирішення гуманітарних питань”, – сказав військовий експерт в одному з інтерв’ю.

У ході бесіди Ігор Романенко зазначив, що Суровікін, розуміючи ситуацію, виводить більш-менш професійні підрозділи на лівий берег, а на правий відправляє мобілізованих, слабо навчених і непідготовлених людей, тобто тих, кого не шкода, саме тому угруповання там не зменшується, а збільшується.

“Мобілізованих відправляють на вірну смерть”, – наголосив генерал.

Звісно, після того як російські війська якимось чином вийдуть з Херсонщини, Путін не має виявитися крайнім, сказав Романенко.

“Тут генерал буде винен, там – ще хтось із його оточення. На мій погляд, саме такого роду перспектива на нас чекає”, – підсумував військовий аналітик.