У міжнародному пункті пропуску "Ягодин" (Волинська обл.) на кордоні з Польщею у п'ятницю, 8 липня, прикордонники Луцького загону спільно з представниками Волинської митниці завершили поглиблений огляд вантажівки, в якій виявили товар, відсутній у товаросупровідних документах.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (ДПСУ), передає Корупція.Інфо.

Зазначається, що напередодні оперативні співробітники прикордонного відомства отримали інформацію щодо можливої протиправної діяльності, пов'язаної з незаконним переміщенням через державний кордон товарів із країн Європейського Союзу. Зокрема, на оформлення повинні були подаватися документи, що містили неправдиві дані про найменування, вагу та вартість переміщуваних товарів.

"Було ініційовано проведення спільного з митниками поглибленого огляду автомобіля "Вольво", який перевозив секонд-хенд з Німеччини. В ході перевірки серед вживаних речей, заявлених у товаросупровідних документах, було виявлено нові трикотажні вироби, взуття, біжутерію та косметику в упаковці виробника. Виявлений товар вилучено, його загальна вартість сягає 685 тисяч гривень", – йдеться в повідомленні.243991 243992 243993

Крім того, в суботу вранці, 9 липня, в цьому ж пункті пропуску спільна оглядова група знову виявила товари, які намагався ввезти до України у власному автомобілі житель Ковеля Волинської обл. Під час поглибленого огляду автомобіля "Рено Трафік" серед основного задекларованого товару було виявлено шкіряні гаманці та USB-шнур з адаптерами на загальну суму понад 250 тисяч гривень.

Раніше у Чернівецькій області співробітники Держприкордонслужби затримали одну з найбільших партій контрабандних тютюнових виробів, яку 6 чоловіків намагалися перевезти до сусідньої Румунії.