У програмі “Народ проти” на телеканалі “Україна 24” екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відповів на слова ексгенпрокурора Юрія Луценка про те, що він веде переговори з журналістом Дмитром Гордоном та лікарем Євгеном Комаровським щодо створення політичного проєкту.

“Я не зустрічався останнім часом ані з Дмитром Іллічем, ані з паном Комаровським. Тому точно ще ніхто нікуди нікого не запрошував. Звідки така інформація у Юрія Віталійовича — я не готовий відповісти”, — сказав він.

Разумков відповів на запитання, з ким він вестиме переговори про створення політсили.

“Сьогодні, я думаю, є достатньо колег, які, як і я, переживають за державу, і в парламенті, і поза ним. Ми точно готові рухатися вперед. Але з Гордоном та Комаровським ми ніколи про це не говорили.

Я думаю, якщо говорити про парламент, це насамперед ті, хто мене підтримав три тижні тому. То справді був серйозний вибір. Це ж не секрет, і про це говорили в ефірі вашого каналу, що запрошували на Банкову та переконували, як треба голосувати. Але майже три десятки народних депутатів лише зі “Слуги народу” за це не проголосували й принципову позицію зайняли. Я розумію, що наступного дня приходили інші колеги, які вибачалися і говорили, мовляв, так вийшло, ми мали, на нас тиснули… Але ж ти маєш оцінювати людей за ​​справами, а не словами”, — сказав він.

Зазначимо, що Разумков підтвердив, що створює власний політичний проект і незабаром його представить (зв’язки з Комаровським та Гордоном спростовує), хоча ще не так давно говорив, що це фейки і нічого він не створює — просто послідовний і принциповий… Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук блогер Євген Прокопишин.

“А я просто хочу повідомити простим смертним, що створити партію не так і просто, це коштує близько 10 млн дол і потім ще від 5 до 20 млн дол на рік (в залежності від масштабів). І от тепер задайтесь питанням – «Звідки у Разумкова такі гроші, якщо офіційно він декларує свої грошові активи в розмірі менше 1.5 млн дол?» – з огляду на те, як він різко став постійним гостем каналів 2-х олігархів (Ахметова і Порошенка), то це питання риторичне…”, – написав він.

“Об’єднуватимемося, рухатимемося вперед, будемо…повертати людей, зокрема, і в парламенті, до того, що є ті обіцянки, які від нас чекають люди… Сили у мене на це є, час теж є, бажання є, команда є. Сподіваюся, буде більше. І я робитиму все, щоб довіра людей, навіть не рейтинг, а довіра – не падала”, – сказав Разумков.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи йдеться про парламентську групу всередині фракції чи про окрему політичну силу, народний депутат сказав: “вважаю, що я знайду сили і в державі для того, щоб надалі розвивати і зробити те, що ми обіцяли людям”.

Разумков наголосив, що зараз багато людей йому довіряють і підтримують.

“Є ті, хто пішов зі мною, хто йде ще з далекого 2019 року, не змінюючи своїх позицій… Саме ми фактично створювали ту програму, з якою йшли на президентські та парламентські вибори, і люди цьому повірили. Люди повірили нам, що ми будемо рухатись уперед. На жаль, сьогодні…справді відійшли від принципів, але не всі. Я своїм принципам залишився вірним”, – зазначив народний депутат.

До слова, Разумков не виключає, що “офшорний скандал”, у якому фігурує студія “Квартал 95” і Володимир Зеленський, ще матиме продовження.

“Я не почув відповіді від жодного представника Офісу президента: ці офшори зараз є чи ні? Гроші, які туди перераховувалися, – за що це було зроблено? У такому випадку це б’є не по окремих представниках влади, а по цілій державі. Якщо такий негативний шлейф падатиме на президента, його оточення – це створює негативний імідж для всієї України”, – зазначив він.

Щоправда, він не коментує корупційні скандали, у яких фігурує його прізвище.