avakov

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оголосив, що приватні охоронні фірми повинні протягом 24 годин роззброїтися і не застосовувати вогнепальну зброю.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Корупція.Інфо

"Даю всім охоронним компаніям 24 години – звільнитися від подвійних-потрійних трактувань – привести свою діяльність у бездоганну канву, відповідно до букви закону. Посилання на тривожне воєнний час буде не виправдовувати порушення – а обтяжувати їх", – написав він.

Він підкреслив, що відтепер МВС посилює режим контролю до законним власникам мисливської вогнепальної зброї.

Читайте також: Убивство співробітника СБУ у Волновасі розкрито, – Аваков

"Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволено до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур. Ніяка з охоронних приватних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю", – пояснив глава МВС.

Читайте також: Аваков розповів, де живе і скільки заробив за минулий рік

Аваков також попередив охоронні фірми:

"Встановлення факту з'єднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованого як мисливська – буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані – відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю та конфіскацією зброї у приватної особи – власника".

"На вулицях міст не будуть бродити особисті охоронні групи бізнесменів і політиків – з вогнепальною зброєю. Це стосується всіх і квазі-"патріотів" і реальних патріотів, і великих бізнесменів і олігархів. І – персонально – Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремєєва, Суркіса, Григоришина та інших … Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? – жорстко за законом – залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інше – буде припинено", – підкреслив глава МВС.

Читайте також: Аваков анонсував створення “нового беркуту” під назвою “КОРД”