В Офісі президента заявили, що ракетний терор Росії проти України у день візиту іноземного лідера має зустріти ще більш жорстку відповідь міжнародної спільноти, зокрема, РФ має бути виключена з G20.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Росія: Випускає понад 50 ракет по Україні під час візиту іноземного лідера. Традиційно б’є по цивільній інфраструктурі. Порушує повітряний простір іншої держави. Втрачає ракету на території іншої держави. Також Росія: Досі є членом G20”, – написав на своїй сторінці у Facebook прессекретар президента України Сергій Нікіфоров

Заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга заявив, що остання ракетна атака РФ – це черговий гучний ляпас усьому світу, який свідчить про повну зневагу до міжнародного правопорядку і про цинічне, зухвале й навмисно показове нехтування цілями та принципами Статуту ООН.

“Що має зробити світ? Бути ще твердішим. Жорстко і на всіх рівнях засудити нову хвилю ракетного варварства РФ. Прискорити надання Україні систем ППО і ПРО. Посилити санкції проти Росії та заслужено визнати її державою-терористом. Ще більше ізолювати РФ на міжнародній арені та виключити її з “двадцятки”. Змусити повернутися до зернової ініціативи”, – заявив він.
Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав не виправдовувати атаки РФ по Україні в понеділок уранці, називаючи їх “відповіддю” на удари Києва.