Керівник Служби з питань інформполітики Олександр Курдінович звільнився із своєї посади в Офісі президента. Варто зазначити, що за інформацією ЗМІ саме він займався рекламою грандіозного проекту президента України Володимира зеленського під назваою “Велике будівництво”.

Про це “Бабелю” повідомив 17 листопада радник глави Офісу Михайло Подоляк.

«Курдінович 16 листопада написав заяву про звільнення. Я її підписав. Він перейшов на іншу роботу», – пояснив він.

За словами Подоляка, Курдінович відповідав за зв’язки з регіонами.

«Він займався «регіоналкою». Ми хотіли все, що ми промовляємо тут [в Офісі президента] заносити добре вниз, по регіонах. На жаль, той обсяг сигналу, який я б хотів, щоб пішов – не пішов, ось і все», – додав Подоляк.

Саме Подоляк, як стверджують і “Українська правда”, і “Бабель”, запросив на роботу в офіс президента Курдіновича, який під час президентства Віктора Януковича, в 2011-2014 роках, очолював Державний комітет телебачення і радіомовлення.

“На запит «Бабеля» про статус і завдання колишнього чиновника  в ОП пояснили, коли взяли на роботу чиновника часів Януковича Курдіновича і чому його призначили без конкурсу, що Курдінович керує Службою з питань інформполітики Офісу. Функціонал цієї структури в ОП формулюють складно і абстрактно: “Вона забезпечує експертно-аналітичне здійснення президентом своїх повноважень з питань державної інформаційної політики; готує пропозиції щодо формування та реалізації державної інформаційної політики, в тому числі в регіонах; аналізує загрози інформаційній безпеці України”, – йдеться в повідомленні видання.