Збори суддів Конституційного суду України призначено на понеділок, 2 листопада.

Про це повідомляє пресслужба Суду.

“У Конституційному суді України в понеділок, 2 листопада, об 11:00, відбудуться збори суддів Конституційного суду України”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за поданням депутатів ОПЗЖ і “За майбутнє” і, за формулюванням Сергія Лещенка, “скасував антикорупційну реформу”.

Наступного дня на сайті суду з’явився текст рішення. Згідно з яким, неконституційною визнана стаття, що передбачає покарання за брехню в деклараціях, і скасовано кілька повноважень НАЗК.

29 жовтня президент Володимир Зеленський скликав термінову нараду РНБО через скасування антикорупційної реформи. Він доручив терміново зареєструвати законопроєкт, який відновлював би добропорядність Конституційного Суду.

Цього ж дня Кабмін зобов’язав НАЗК вже з 30 жовтня відновити доступ до декларацій чиновників, і реєстр відновив роботу.

30 жовтня президент Зеленський вніс у Раду законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження всіх суддів Конституційного Суду.

У той же час, тг-канал “Резидент” повідомляє, що:

“Наше джерело в ОП розповів, що Зеленський злий на соросят і відкличе свій законопроект. Готується зустріч з суддями Конституційного Суду”.

А ось “Женщина с косой” повідомляє наступне:

На вихідних планується ряд зустрічей чиновників Офісу Президента з групами впливу (олігархами), а також з «деякими» суддями КСУ.

Якщо переговори пройдуть невдало, то нас чекає «сутичка» проти КСУ і «влади» в особі Президента і вже 2 листопада вона перейде в більш жорстку форму”.