lkoi

У місті Чугуїв (Харківська область) зафіксували випадок сибірської виразки. Про це інформують в прес-службі Головного управління Держсанепідслужби області, передає Корупція.Інфо.

У повідомленні йдеться про те, що працівниками Головного управління Держсанепідслужби Харківської області, Головного управління ветеринарної медицини в Харківській області здійснюється епідрозслідування випадку сибірської виразки виявленого у свиноматки. Вона перебувала в підсобному господарстві в м.Чугуїв.

У тілі тварини було знайдено збудника сибірської виразки. «При проведенні епідрозслідування встановлено коло осіб, які мали контакт з хворою твариною, вживали в їжу м'ясо і сало хворої тварини. За ними встановлено медичне спостереження протягом 8 діб і призначено хіміопрофілактику. Фахівцями ветеринарної служби за адресами проживання контактуючих вилучені залишки м'яса і сала хворої тварини, тривають дезінфекційні заходи», – інформують в Держсанепідслужбі.

Також відомо, що Чугуїв не вважеэться стаціонарно неблагополучним пунктом щодо сибірськоъ язви. Але в Чугуївському районі є дванадцять стаціонарно неблагополучних пунктів.