1

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі чиновника управління Держгеокадарстру у Хмельницькій області.

У прес-центрі СБ України повідомили, що головний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення через посередника вимагав 64 тисячі гривень у місцевої мешканки за надання у власність восьми гектарів землі для ведення господарства, повідомляє Корупція Інфо

Зазаначається, що наприкінці лютого жінка на вимогу посередника передала 20 тисяч гривень нібито для підготовки необхідної документації, а згодом мала сплатити основну частину хабара.

Так, 1 березня правоохоронці затримали здирників після отримання чергового "траншу" у розмірі 44 тисячі гривень.

Чиновнику разом із спільником оголошено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

У прес-центрі СБУ також додали, що співробітники Управління СБ України в Хмельницькій області спільно з поліцією задокументували факт пропозиції 600 доларів хабара начальнику Державної фінансової інспекції регіону від директора одного з місцевих підприємств.

Гроші пропонувалися за приховування махінацій з державними коштами, що були виявлені під час проведення ДФІ зустрічної звірки документів підприємства.

Відкрито кримінальне провадження, підприємцю оголошено про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває слідство.