зброя США

На Львівщині стартували українсько-американські навчання Fearless Guardian-2015.

Міжнародні військові навчання розпочались на Львівщині. На Яворівському полігоні Петро Порошенко відкрив спільні навчання американських десантників і української Нацгвардії.

Американці привезли свою техніку — дещо згодом заберуть з собою, а дещо обіцяють і залишити, як повідомляє Корупція.інфо з посиланням на "24канал".

Військові вишколи проводитимуть десантники 173-ої бригади армії США, яких прибуло три сотні. Обмінюватимуться досвідом із нашими нацгвардійцями, які побували в зоні АТО. Це підрозділи — "Азов", батальйон ім. Кульчицького, "Ягуар" та "Омега".

За словами Президента, настільки масштабні навчання в Україні відбуваються вперше. До навчань невдовзі приєднаються і представники інших армій — Польщі, Великобританії та Канади.

Серед американських військових багато бійців українського походження. Андрій — з Києва, 15 років мешкає в Сполучених Штатах.

Загалом, навчатимуться 900 бійців Нацгвардії. Триватимуть вони в три етапи до листопада. Також Президент пообіцяв — після Нацгвардії американського досвіду набиратимуть військовослужбовці внутрішніх військ.

Тим часом МЗС Росії сприймає навчання американських військових на Львівщині як перший крок до постачань в Україну сучасного озброєння зі США.

Нагадаємо, 14 квітня з'явилося відео, як у львівському аеропорту приземлився військовий борт Збройних сил США.