танк

Незважаючи на те, що багато експертів, у тому числі російські, розкритикували новітні технологічні розробки військової техніки РФ, на Заході побачили загрозу в танку «Армата» й іншому сучасному озброєнні, представленому Росією на Параді Перемоги. Тому до 2030 року Франція спільно з Німеччиною розроблять свій танк.

Новину повідомляє німецьке видання Die Welt, передає «Преса України», інформує Корупція.інфо

Майбутній танк «Леопард-3» повинен бути випущений до 2030 року. Саме цього року закінчується термін експлуатації його попередника – «Леопарда-2». Концепція нового танка буде розроблена вже в найближчі три роки.

Про стан танкових військ у Німеччині задумалися ще в 2014 році, коли був анексований український Крим і почалася війна на Донбасі. Тоді було прийнято рішення збільшити кількість одиниць «Леопард-2» на 100 – з 225 до 328.

Як повідомляє німецьке видання, приводом для ухвалення рішення про розробку нового танка, послужили дані розвідки країн Заходу про те, що Російська федерація посилено модернізує свою армію. Деяку роль зіграв і Парад Перемоги на 9 травня в Москві, на якому були представлені кращі зразки військового озброєння ЗС РФ, зокрема Т-14 «Армата», про серійне виробництво яких заявила Москва. Їх планується закупити в кількості 2000 одиниць.