Київрада проголосувала за звернення до Володимира Зеленського з вимогою «припинити політичні переслідування Порошенка». Київрада як орган місцевого самоврядування має право виносити будь-які звернення до центральної влади.

“Кличко це хоче використовувати тільки для нарощування свого конфлікту з ВП. Адже крім звернення щодо Порошенка, на порядку денному сьогоднішнього засідання Київради – одразу 170 питань щодо землі та забудов у столиці”, – коментує Телеграм-канал “Вертикаль”.

“Опозиція” продовжує “качати ситуацію”, цього разу – використовують Київраду і Кличка як “молодшого партнера”, – додають у “Вертикалі”.

Більше того, Марина Порошенко назвала зрадниками тих депутатів Київради, які не проголосують за звернення до голів фракцій Верховної Ради, президента України, Офісу генерального прокурора щодо неприпустимості політичних репресій проти Петра Порошенка.

Дружина 5-го президента нагадала про безвіз, потужну армію, боротьбу за українську мову, рух до ЄС та НАТО.

“Загляньте собі в душу і дайте відповідь на запитання: Петро Порошенко, який зробив це все за 5 років, державний зрадник? Той, хто зараз проголосує проти цього звернення, він – зрадник. І він має дати собі одну відповідь, громадянином якої країни він є та чиї інтереси він захищає. Може вони працюють на нашого ворога, може вони засланці Путіна та 5-ї колони?”, – заявила з трибуни Марина Порошенко.

Наразі відомо, що Київрада підтримала звернення до президента з вимогою припинити політичне переслідування Порошенка. За – 62, проти – 6.