У Закарпатській області виявлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами підприємства, яке займається вирощуванням зернових, бобових культур i насіння олійних культур.

Про це повідомляє прес-служба ДФС, передає Корупція Інфо

Встановлено, що в період з січня по вересень 2016 року під час здійснення фінансово-господарської діяльності вказані особи не відобразили у бухгалтерському обліку та податковій звітності операції із реалізації добового молодняка свійської птиці. Такі дії призвели до ухилення від сплати ПДВ на прибуток на загальну суму понад 4,6 млн грн.

«За результатами чотирьох обшуків, проведених в офісних та господарських (виробничих) приміщеннях підприємства та за місцем проживання посадових осіб, виявлено 30 тис. маточного поголів’я свійської птиці, 30 інкубаційних камер на 40 тис. яєць кожна, необліковані накладні на реалізацію продукції, фінансово-господарські документи, чорнові записи, блокноти», ― йдеться в повідомленні ДФС.

«Товари описані. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вказані товарно-матеріальні цінності», ― підсумовують у Державній фіскальній службі.