сигарети

У п'ятницю, 22 січня, на пропускному пункті "Лужники" з угорського боку за контрабанду сигарет був затриманий житель Мукачева з подвійним громадянством (України та Німеччини) Роланд Садовий.

Про це на своєму сайті написав глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, передає Корупцція Інфо

"Садовий затриманий угорською поліцією і переправлений у Будапешт за запитом правоохоронних органів Німеччини. Причина затримання – причетність до контрабанди сигарет з України в Євросоюз", – сказано в повідомленні.За словами Москаля, правоохоронці ЄС вперше затримали ключову особу, яка організовувала переправлення цигарок з України в Євросоюз.

"Саме вказаний громадянин отримував замовлення на сигарети з Британії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн ЄС, після чого готував з української сторони "ліві" документи на поставку великих партій сигарет під виглядом різних товарів і домовлявся з угорськими митниками про пропуск фур із контрабандою. Ця інформація достовірна і отримана з правоохоронних органів ЄС, з якими ми постійно співпрацюємо в боротьбі з контрабандою тютюнових виробів", – зазначив також губернатор.