затримання, злодій

У селі Олександрівка Хустського району обікрали будинок. Уже за добу міліціонери затримали злодіїв, серед яких, окрім місцевих, виявилися жителі Києва та Херсонської області.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на сайт "Голос Карпат".

Троє з чотирьох злодіїв – раніше судимі за крадіжки й угони машин.

В Хустський міськвідділ міліції надійшла інформація про крадіжку з будинку в Олександрівці. Злодії, скориставшись відсутністю господарів, винесли з хати гроші, срібні вироби, документи та дрібні речі.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група та працівники карного розшуку. Правоохоронці провели подворові обходи, спілкувалися з жителями села з метою отримання будь-якої інформації, яка б допомогла у розкритті злочину.

Невдовзі підозрюваних у скоєнні крадіжки було затримано. Як з′ясувалося, будинок в Олександрівці обікрала злочинна група в складі 4-х чоловік: два жителі Хустського та Тячівського району, киянин і житель Херсонської області.

Раніше судимий за крадіжки 25-річний Василь, житель села Драгово Хустського району, товаришував із 21-річним жителем Тячівського району Іваном, до якого часто їздив у гості, залишався в нього ночувати. На початку липня тячівець приїхав на Хустщину. Товариші відпочивали в барі села Крайниково, з ними був ще один хлопець. Підпила компанія запримітила на сусідньому столику жіночу сумочку, необачно покинутою власницею. В злодійських головах миттю визріла ідея поживитися. Доки один пішов відволікати власницю, інші двоє потягнули сумку. Поживою злодюг стали 1900 гривень, які вони поділили між собою й пропили.

Наприкінці серпня в гості до Василя на Хустщину завітали ще двоє друзів – Олександр і Денис. Обидва, як і він, мають тюремне минуле. 27-річний киянин Олександр і 30-річний житель Херсонської області Денис «відсиділи» за угони машин.

Компанія нероб тинялася по району, видивляючись, чим би поживитися. 30 серпня всі четверо перебували в с.Олександрівка Хустського району. Зайшли в заможну з вигляду хату буцімто напитися води. Господарів вдома не було, що було на руку злодіям. Один став «на шухері», троє зайшли ззаду й за допомогою металевої насадки з перфоратора виламали пластикові двері. В хаті злодії знайшли гроші й срібні речі.

Злочинців затримали через добу працівники карного розшуку завдяки небайдужим місцевим мешканцям, які надали відповідну інформацію, повідомляють в Хустському МВ УМВС.

"За даним фактом ст.слідчий Володимир Бєлов розпочав кримінальне провадження за ст.185 ч.3 (Крадіжка з проникненням) Кримінального кодексу України. Учасникам злочинної групи оголошено підозру та відносно них обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою на два місяці. Перевіряємо їхню причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Хустщини та інших районів Закарпатської області", – коментує начальник міліції Хуста Володимир Щадей.