Під час засідання Апеляційного суду Києва один з правоохоронців застосував силу до матері нардепа Надії Савченко та її сестри Віри.

Про це Савченко, яку звинувачують за цілою "букету" статей, заявила в ході спілкування з журналістами, яке транслював телеканал "112 Україна", передає Корупція Інфо

"Він неправомірно застосував силу (до матері і сестри, – Прим. Ред.). Я написала заяву в поліцію про те, свідком чого я стала, з вимогою внести в ЕРДР і провести службову перевірку", – зазначила вона.

В результаті цього був викликаний наряд поліції, який повинен прийняти у підсудної заяві про вчинений щодо її родичів правопорушення.

"Поліцейський не має права викручувати руки, не має права взагалі доторкатися до жінок і доторкатися до моєї старенької матері, тому він застосував надмірну силу і я написала заяву в поліцію про те, свідком якого злочину я стала, з вимогою внести його в ЕРДР і провести службову перевірку. Також я, як народний депутат, направлю звернення до Авакову і іншим керівникам поліції, щоб вони краще стежили і відбирали кваліфіковані кадри. Також порушенням було те, що представник поліції, який скоїв дане правопорушення, не скористався ні на мою вимогу, ні на вимогу громадськості. Він не мав права цього робити », – заявила вона.

Поряд з цим Савченко має намір як народний депутат звернутися до міністра внутрішніх справ Арсену Авакову і до вищого керівництва Національної поліції.

"Також порушенням було те, що представник, який скоїв дане правопорушення, не назвався ні на мій запит як народного депутата, ні на запит громадськості, чого він не мав права робити. Він повинен себе ідентифікувати, показати службове посвідчення", – додала Савченко.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Відзначимо, сьогодні Апеляційний суд Києва своїм рішенням скасував рішення суду першої інстанції про продовження запобіжного заходу Надії Савченко і виніс інше рішення, яким також встановив для нардепа запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 7 вересня.

У залі засідання почалася штовханина і сутички. Прихильники Савченко переконані, що відповідне рішення Апеляційний суд прийняв під тиском, тому вимагають його перегляду. Через це правоохоронцям не вдалося вивести з приміщення підозрювану.

В даний час Савченко продовжує залишатися в Апеляційному суді Києва.