Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід здобула чергову перемогу в сезоні-2019, завоювавши “золото” турніру серії Великого шолома в Абу-Дабі.

Змагання в Об’єднаних Арабських Еміратах є передостанніми з серії у нинішньому році.

19-річна Білодід впевнено пройшла всю турнірну дистанцію. Спочатку вона впоралася з опором Варгас Лей з Чилі, у чвертьфіналі здолала німкеню Катарину Менц, а у битві за путівку до фіналу розібралася з Сабіною Гілязовою з Росії.

У вирішальній сутичці Дар’ї протистояла словенка Маруша Штангар, яка протрималася лише хвилину. Українка красиво кинула суперницю і здобула “золото” турніру.

Варто зазначити, що українська чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід захопила російських журналістів не тільки своїм грандіозним виступом на ЧС-2019 у Токіо, а й красою.

Видання Чемпионат.com присвятило нашій співвітчизниці матеріал, де зібрало яскраві фото спортсменки. Автор матеріалу “Дивовижна Дар’я! Вона дуже красива для чемпіонки світу з дзюдо” висловив упевненість в тому, що Білодід у майбутньому змогла б побудувати кар’єру успішної моделі.

“Дар’я мріє про перемогу на Олімпіаді-2020. А ще після завершення спортивної кар’єри хоче стати журналісткою. Про кар’єру моделі, як вона сама зізнавалася, не замислюється – поки на першому плані тільки спорт. Але, можливо, Дар’я просто лукавить?” – писав журналіст видання.