Прокурор Одеської області Олег Жученко повідомив подробиці розслідування справи про трагічну пожежу в дитячому таборі «Вікторія», передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Так, за його словами, слідчі поліції виявили залишки кип’ятильника на тому місці, де був осередок страшної пожежі.

Поки що правоохоронці не можуть точно встановити, скільки пройшло часу з моменту загоряння до виклику рятувальників. «Для цього вивчаються матеріали, отримані з телефонних з’єднань, листування з батьками, інформація про спроби самовільного гасіння пожежі. Крім того, ми очікуємо результати ряду обов’язкових експертиз », – заявив Жученко.

Раніше повідомлялося, що в ухвалі суду йдеться, що пожежа спалахнула 15 вересня близько 23-ї години, а перший дзвінок про трагедію в службу «101» надійшов лише о 23:30.


Нагадаємо, сьогодні суд звільнив вихователя табору – Наталю Янчик, яку підозрюють в порушенні пожежної безпеки. Як пояснив прокурор області, оскільки дівчина активно сприяла розслідуванню, давала великі і глибокі свідчення, при зверненні з апеляційною скаргою на рішення суду про зміну запобіжного заходу, прокурор в судовому засіданні не заперечував на її (запобіжного заходу, – прим.ред.) зміні.

Крім того, Жученко додав, що з моменту покладання на Янчик відповідальності за пожежну безпеку не було зроблено жодного кроку, плану по установці протипожежних меж в таборі.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що Янчик на момент пожежі в «Вікторії» звільнилася, проте прокуратура сьогодні повідомила, що «офіційна інформація про звільнення зазначеної співробітниці відсутня, а дані з зарплатної картки свідчать про отримання коштів весь серпень і нарахування авансового платежу в день трагедії» .